ओस्लो (नर्बे) – खाने मुखलाई जुँगाले छेक्दैन भनेझैँ विष्णु क्षत्रीले १२ घण्टा काममा खटिएरै पनि आफ्नो सांगीतिक यात्रालाई सँगसँगै अगाडि बढाएका छन्। वैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा हाल यूरोपको नर्बेमा बस्दै आएका उनले छिट्टै नै आफ्नो तेस्रो म्युजिक भिडियोको रूपमा ‘जमाना जाली छ’ बजारमा ल्याउन लागेका हुन् । उनले उक्त म्युजिक भिडियोको निर्माण पनि अन्तिम चरणमा रहेको जानकारी दिए। हाल उक्त म्युजिक भिडियोको अडियोको काम सकाएर हाल भिजुअलको काम भइरहेको उनले बताए।

चितवन स्थायी घर भएका उनी झण्डै १३ वर्षदेखि रोजगारीको सिलसिलामा छोरा, छोरी र श्रीमतीका साथ यूरोपमा बस्दै आएका छन्। छिट्टै नै बजारमा आउन लागेको उनको पछिल्लो म्युजिक भिडियोको निर्माण एनटूएन प्रोडक्सन (नर्बे)ले गरेको छ। उक्त म्यूजिक भिडियोको क्यामेरा डाइरेक्सन गणेश सुनार र संगीत योगेश काजीको रहेको छ । त्यस्तै, गीत रचना श्वेता मैनाली (अष्ट्रेलिया) को रहेको छ। यस म्युजिक भिडियोमा गायककार क्षत्रीका सुमधुर स्वरले भरिएका पाँचवटा पपगीत समेटिएका छन्। यो म्युजिक भिडियोमा नर्बेको किक्स नामक डान्स ग्रुपले पनि आफ्नो प्रस्तुति प्रस्तुत गरेको छ।

भोकल र शास्त्रीय संगीत ‘बुद्ध कला केन्द्र पुतलीसडक’ मा गुरु कैलाश राईबाट सिकेका उनी सन् २०११ मा आफ्नो पहिलो एल्बम ‘सुशेली (लोकपप, आधुनिक पप र लभ सङ्ग) निकालेसँगै नेपाली सांगीतक क्षेत्रमा प्रवेश गरेका हुन्। त्यसैगरी उनले दोस्रो म्युजिक भिडियो ‘जय नेपाल’ सन् २०१३ मा निर्माण गरे। उक्त म्युजिक भिडियो विकासा टीभीले बजारमा ल्याएको हो। उक्त म्युजिक भिडियोमा ‘देउरालीको डाँडापारि’, ‘को होला त्यो सुशेली हाली बोलाउने’ बोलका गीतहरू समेटिएका छन्।

गायक क्षत्रीले पपगीतका अलावा साइबाबाका विभिन्न भजनहरू पनि गाउने गरेका थिए। हाल यूरोपियन मुलुकहरूमा विभिन्न नेपाली सामाजिक संस्थाहरूले आयोजना गर्ने नेपाली सांगीतिक कार्यक्रमहरूमा प्रायः नछुट्ने क्षत्री आफ्नो प्रस्तुति प्रस्तुत गर्ने क्रममा यूरोपका स्वीट्जरल्याण्ड, पोर्चुगल, नर्बे, फ्रान्स, बेल्जियमलगायत झण्डै ६/७ मुलुक पुगिसकेका छन्। आफ्नो प्रस्तुतिकै कारण दर्शकदीर्घाबाट पाएको मायाको प्रतिफल नै आफ्नो तेस्रो म्युजिक भिडियो भएको उनी नहिच्किचाइकन सुनाउँछन्।

लोकप्रिय

हवाई आक्रमणमा १८ जनाको मृत्यु

हवाई आक्रमणमा १८ जनाको मृत्यु

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १६:३४

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि क्यानोनिङ महोत्सव 

पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि क्यानोनिङ महोत्सव 

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १३:४९

सुन तोलाको ३०० ले बढ्याे, खपत घट्यो

सुन तोलाको ३०० ले बढ्याे, खपत घट्यो

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १४:२२

गुणस्तर शिक्षाको नीति अन्तिम चरणमाः मन्त्री पोखरेल

गुणस्तर शिक्षाको नीति अन्तिम चरणमाः मन्त्री पोखरेल

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १६:१३

अस्ट्रेलियाली चर्चमा यौनकाण्डः कार्डिनल जर्ज पेल दोषी ठहर

अस्ट्रेलियाली चर्चमा यौनकाण्डः कार्डिनल जर्ज पेल दोषी ठहर

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १६:२७

नापतौल यन्त्र जाँच र नवीकरण नगराउने ११ उद्योग कारवाहीमा

नापतौल यन्त्र जाँच र नवीकरण नगराउने ११ उद्योग कारवाहीमा

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १५:४४

एभिसी सेन्ट्रल जोन पुरुष भलिबलः नेपाललाई जित्नै पर्ने दबाब

एभिसी सेन्ट्रल जोन पुरुष भलिबलः नेपाललाई जित्नै पर्ने दबाब

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १७:४७

सन्नी लियोनी नेपाल आउँदै

सन्नी लियोनी नेपाल आउँदै

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १५:५९

स्वास्थ्यचौकीमा सेवाग्राहीको चाप बढ्दो

स्वास्थ्यचौकीमा सेवाग्राहीको चाप बढ्दो

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १७:१०

मितेरी पुल बन्द हुँदा भारतीय गाडी आगमनमा समस्या

मितेरी पुल बन्द हुँदा भारतीय गाडी आगमनमा समस्या

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १७:२७

नेपाल भारतसँग पराजित

नेपाल भारतसँग पराजित

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १६:५२

बैंकको रकम हिनामिना गर्ने पक्राउ

बैंकको रकम हिनामिना गर्ने पक्राउ

२०७६, ४ भाद्र बुधबार १७:०८