धनगढी – धनगढीमा जारी नेपाल आइस मिडिया कप फुटसल प्रतियोगिताको तेस्रो दिन आज सोमबारसम्म भएका खेलमा सेमिफाइनल पुग्ने तीन टिमको टुंगो लागेको छ। चौथो दिनको खेलले अन्तिम चारमा पुग्ने एक टोलीको टुंगो लाग्नेछ। समूह ‘ए’ को विजेता बन्दै एसटीएस टेलिभिजन अन्तिम चारमा पुगेको छ।

सोमबार भएको पहिलो खेलमा अनुमोदनलाई हराउँदै एसटीएस समूह ‘ए’ को विजेता बनेको हो। तीन खेलमा लागातार जित हात पारेको एसटीएसको ९ अंक रहेको छ। एसटीएसले अनुमोदनलाई ११—० ले हराएको हो। एसटीएसका लागि योगेन्द्र नायकले ५, सागर शाहले ४ तथा दिनेश विष्ट र समीर विष्टले एक/एक गोल गरे। एसटीएसले लिगको अन्तिम खेलमा मंगलबार डेली पाटी डटकमसँग खेल्नेछ।

नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्च कैलाली जिल्ला समन्वय शाखाको आयोजनामा जारी नेपाल आइस मिडिया कप फुटसल प्रतियोगिताको तेस्रो दिन भएको दोस्रो खेलमा भने सुदूर सन्देशले सान्त्वना जित हात पारेको छ। सुदूर सन्देशले दिनेश एफएमलाई ५—० ले हराएको हो। सुदूर सन्देशका लागि राजकुमार चौधरीले ३ र बालकृष्ण शर्माले २ गोल गरे। यसअघिको एक खेलमा हार र एकमा बराबरी गरेको सुदुर सन्देश ४ अंक भए पनि प्रतियोगिताबाट बाहिरिएको छ भने दिनेश एफएम पनि तीन खेलमा पराजित हुँदै अंकविहीन भएर आउट भएको छ।

तेस्रो खेलमा भने लागातार दोस्रो जित हात पार्दै पश्चिम टुडेले सेमिफाइनल पुग्ने सम्भावनालाई बलियो बनाएको छ। पश्चिम टुडेले डेली पाटी डटकमलाई ११—३ ले पराजित गर्‍याे। पश्चिम टुडेका लागि प्रदीप पाठक, दीपक उपाध्याय र रोशन चौधरीले चार/चार गोल गरे। डेली पाटी डटकमका लागि सुनील आउजीले दुई र पुष्कर विकले एक गोल फर्काए।

तेस्रो दिनको अन्तिम तथा चौथो खेलमा जित हात पार्दै रेडियो धनगढी समूह बीको विजेता बन्दै सेमिफाइनल पुगेको छ। रेडियो धनगढीले बी टीभीलाई ७—१ ले हराएको हो। रेडियो धनगढीका लागि लोक कार्कीले ५ गोल गरे। प्रकाश छेडालले २ गोल थपे। बी टीभीका लागि नवराज धानुकले एक गोल फर्काए।

प्रतियोगिताअन्तर्गत मंगलबार पनि लिग चरणका अन्तिम चार खेल हुनेछन्। बुधबार सेमिफाइनल र फाइनल हुनेछ। प्रतियोगिताको विजेताले नगद १५ हजारसहित ट्रफी र प्रमाणपत्र तथा उपविजेताले नगद ७ हजारसहित नगद, ट्रफी र प्रमाणपत्र पाउनेछन्। त्यसैगरी उत्कृष्ट खेलाडी, उत्कृष्ट गोलरक्षक र सर्वाधिक गोलकर्ताले पनि नगद पुरस्कार पाउने आयोजक नेपाल खेलकुद पत्रकार मञ्च जिल्ला समन्वय शाखा कैलालीले जनाएको छ।

यस प्रतियोगितालाई चौधरी ग्रुपको सीजी ब्रुअरीको उत्पादन नेपाल आइसले मुख्य प्रायोजन गरेको छ भने प्रतियोगिताको प्रवद्र्धकमा धनगढी उपमहानगरपालिका र कैलाली जिल्ला खेलकुद विकास समिति रहेका छन्। प्रतियोगिताको प्राविधिक पक्ष फ्ल्याटल्याण्ड फुटसलले गरिरहेको छ।

लोकप्रिय

गरिबका लागि बनाइएका अपार्टमेन्ट प्रयोगमा आउने कहिले ?

गरिबका लागि बनाइएका अपार्टमेन्ट प्रयोगमा आउने कहिले ?

२०७६, ४ असार बुधबार १८:४५

समता अस्पताल प्रकरण : बिमलाको आत्महत्या कि हत्या ?

समता अस्पताल प्रकरण : बिमलाको आत्महत्या कि हत्या ?

२०७६, ३ असार मंगलवार २०:४९

तराई काठमाडौँ विद्यार्थी समाज गठन

तराई काठमाडौँ विद्यार्थी समाज गठन

२०७६, ३ असार मंगलवार १९:५४

पतिको पत्रकार सम्मेलनमा डा. नीलमको ताण्डव

पतिको पत्रकार सम्मेलनमा डा. नीलमको ताण्डव

२०७६, ४ असार बुधबार २०:१८

 ताप्लेजुङकाे सिनाममा पहिरो : ३ दिनदेखि सडक अवरुद्ध, यात्रु मारमा 

 ताप्लेजुङकाे सिनाममा पहिरो : ३ दिनदेखि सडक अवरुद्ध, यात्रु मारमा 

२०७६, ३ असार मंगलवार ११:२९

मध्यपश्चिम विश्वविद्यालयको आन्दोलनमा प्रहरी घाइते

मध्यपश्चिम विश्वविद्यालयको आन्दोलनमा प्रहरी घाइते

२०७६, ३ असार मंगलवार ०७:५६

राजधानीमा युवतीमाथि तेजाव र ‘सिरिन्ज’आक्रमण बढ्दो

राजधानीमा युवतीमाथि तेजाव र ‘सिरिन्ज’आक्रमण बढ्दो

२०७६, ५ असार बिहीबार ०७:२०

पेस्तोल तथा गोलीसहित पक्राउ

पेस्तोल तथा गोलीसहित पक्राउ

२०७६, ३ असार मंगलवार २०:१५

कहाँ होलान् खुसीका क्षणहरू?

कहाँ होलान् खुसीका क्षणहरू?

२०७६, ४ असार बुधबार १०:१०

बाजुराकी सुत्केरी महिलाकाे हेलिकाेप्टरमार्फत उद्धार

बाजुराकी सुत्केरी महिलाकाे हेलिकाेप्टरमार्फत उद्धार

२०७६, ५ असार बिहीबार १६:२९

गाउँ रहेन गौरीगाउँ (फोटोफिचर)

गाउँ रहेन गौरीगाउँ (फोटोफिचर)

२०७६, ३ असार मंगलवार १२:१७

न्यायलय स्वतन्त्र र निस्पक्ष हुनुपर्छ: अभियान

न्यायलय स्वतन्त्र र निस्पक्ष हुनुपर्छ: अभियान

२०७६, ५ असार बिहीबार १६:३७

समता अस्पताल प्रकरणः संचालकसहित ३ जना हिरासतमा

समता अस्पताल प्रकरणः संचालकसहित ३ जना हिरासतमा

२०७६, ५ असार बिहीबार १६:४५

नेप्सेमा ६ अङ्कले वृद्धि

नेप्सेमा ६ अङ्कले वृद्धि

२०७६, ५ असार बिहीबार १९:४३

लोकसेवाले दरखास्त दिने म्याद असार १० सम्म थप्यो

लोकसेवाले दरखास्त दिने म्याद असार १० सम्म थप्यो

२०७६, ३ असार मंगलवार १५:२५