वीरगञ्ज – नेशनल मेडिकल कलेज वीरगञ्जमा कार्यरत चिकित्सक डा. नीलम साहले आफ्नै श्रीमानले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा अचानक पुगेर ताण्डव मच्चाएकी छिन्। उनले गरेको पत्रकार सम्मेलनको दुई दिन नबित्दै श्रीमान् डा. राजेश साहले पनि आज बुधबार पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेका छन्। उक्त कार्यक्रमस्थलमै पुगेर डा. नीलमले विभिन्न आरोप लगाउँदै श्रीमानकाे भनाइलाई खण्डन गर्दै उनीसँगै जीवनभरि बाँच्ने बताएकी हुन्।

कार्यक्रम सकेर जाने बेलामा डा. राजेश साहलाई आफ्नो पछ्यौरामा केही बेर बाँधी उनलाई जबर्जस्ती नियन्त्रणमा लिएकी थिइन्। डा. नीलमले भनिन्, ‘म तपाईंको शरीरको सर्ट हो ? जुन बेला मन लाग्यो लगायो, जुन बेला मन लाग्यो फुकालेर फाल्यो।’

पत्रकार सम्मेलनमा कडा र आक्रोशित रूपमा प्रस्तुत भएकी डा. नीलमले हर हालतमा डा. राजेशकै पत्नी भएर जीवनभरि बाँच्न चाहेको खुलासा गरिन्। ‘तपाईं भन्नुहुन्छ, म सँगै बस्दिनँ, तर म तपाईंसंगै बस्छु, तपाईंकै टाउकोमा चढेर बस्छु,’ घरपरिवारबाट माया नपाएको चर्चा गर्दै उनले भनिन्,‘तपाईं कोकोसँग के गरी टाढा बस्नुहुन्छ, सबै मलाई थाहा छ।’

यता, पत्रकार सम्मेलनमा डा. राजेशले कुनै पनि हालतमा पत्नी डा. नीलम साहलाई स्वीकार्न नसक्ने बताए। डा. नीलमका कारण आफ्नो चरित्रहत्या भएको र घरपरिवारको इज्जतसमेत खराब भएकाले अब उनीसँग बस्न नसक्ने भनाइ डा. राजेशको थियो। उनले चीनमा दुवै जना डाक्टरी पढिरहेको अवस्थामै डा. नीलम अर्कै केटासँग जान खोजेको खुलासा पनि गरे। उनले डा. नीलमलाई घरेलु हिंसा नगरेको दाबी गर्दै भने, ‘म सधैँ वीरगञ्जबाहिर नै बस्थेँ, कसरी र कुन अवस्थामा डा. निलमलाई मैले घरेलु हिंसा गरेँ।’

‘डा. नीलमले मिडियामार्फत पति तथा ससुरालाई स्वागत गर्न चाहेकी छु भनेर भनेकी छिन्,’ डा राजेशले भने, ‘मिडियाले के गर्छ ? श्रीमान्लाई खोजेर ल्याउँछ, उनले के बाँकी राखेकी छिन् र ? सबै सखाप पारेकी छिन्।’ डा. नीलमलाई २ करोडको धम्की र सांघातिक हमला गराउने प्रयाससमेत नगरेको उनको दाबी थियो।

डाक्टर दम्पतीको सम्बन्धविच्छेद र अंशको मुद्दा अहिले पर्सा जिल्ला अदालतमा विचारधीन अवस्थामा छ। वीरगञ्ज– ८, मास्थानका डा. राजेशसँग बारा मटिअर्वाकी डा. नीलमको ७ वर्षपहिले मागी विवाह भएको थियो। चिकित्सा शास्त्रको पढाइका क्रममा दुवैको पारिवारिक सम्धन्ध चिसिँदै गएको थियो। हाल विगत ६ महिनादेखि दुवैबीच पतिकै घरमा बस्ने विषयमा विवाद शुरू भएको छ। डा. नीलमले संरक्षनात्मक आदेशका लागि अदालतमा दिएको मुद्दामा अदालतले वैशाख १६ गते बस्न र खान दिने गरी संरक्षनात्मक आदेश दिएपछि पतिकै घरमा डा. नीलम बस्दै आएकी छिन्। जेठ २६ गते ससुरा पक्षले घरको ताल्चा तोडेर डा. नीलमसँग दुव्र्यवहार गरेको यसअघिको पत्रकार सम्मेलनमा डा. नीलमले बताएकी थिइन्।

लोकप्रिय

अष्ट्रेलिया काण्डः पीडित युवतीले दिइन् अष्ट्रेलियाबाटै उजुरी

अष्ट्रेलिया काण्डः पीडित युवतीले दिइन् अष्ट्रेलियाबाटै उजुरी

२०७६, ९ माघ बिहीबार १५:४८

बिहीबार दिनभरका प्रमुख खबरहरू – छुटाउनु भयाे कि ?

बिहीबार दिनभरका प्रमुख खबरहरू – छुटाउनु भयाे कि ?

२०७६, ९ माघ बिहीबार १९:५८

कांग्रेसको विवाद मिल्योः १४ औं महाधिवेशन २०७७ फागुन ७ मा नै हुने

कांग्रेसको विवाद मिल्योः १४ औं महाधिवेशन २०७७ फागुन ७ मा…

२०७६, १० माघ शुक्रबार २०:०२

प्राचिनकालमा यसरी हुन्थ्यो सेक्स !

प्राचिनकालमा यसरी हुन्थ्यो सेक्स !

२०७६, ९ माघ बिहीबार १८:५२

सय विकेटको कोशेढुङ्गाबाट सन्दीप एक विकेट टाढा!

सय विकेटको कोशेढुङ्गाबाट सन्दीप एक विकेट टाढा!

२०७६, ११ माघ शनिबार १७:१९

नेपालको कम्युनिष्ट शासन प्रणाली दुनियाँको कुनै किताबमा पाइँदैनः दाहाल

नेपालको कम्युनिष्ट शासन प्रणाली दुनियाँको कुनै किताबमा पाइँदैनः दाहाल

२०७६, ११ माघ शनिबार १७:४७

बीमाको रकम भुक्तानी नहुँदा अस्पताल सञ्चालनमा समस्या

बीमाको रकम भुक्तानी नहुँदा अस्पताल सञ्चालनमा समस्या

२०७६, १० माघ शुक्रबार ०७:२६

युवती रोजेर निःशुल्क शारिरीक सम्पर्क राख्न पाइने विश्वकाे अनाैठाे ठाँउ

युवती रोजेर निःशुल्क शारिरीक सम्पर्क राख्न पाइने विश्वकाे अनाैठाे ठाँउ

२०७६, ११ माघ शनिबार १४:१०

विश्व बैंकको लगानीबाट पथलैया–ढल्केबर सडक ४ लेनकाे बनाइने

विश्व बैंकको लगानीबाट पथलैया–ढल्केबर सडक ४ लेनकाे बनाइने

२०७६, ९ माघ बिहीबार १५:२१

बिमलराज क्षेत्रीको ‘ऐना हेरी हेरी’ टिकटकमा सबैभन्दा हिट (भिडियो सहित)

बिमलराज क्षेत्रीको ‘ऐना हेरी हेरी’ टिकटकमा सबैभन्दा हिट (भिडियो सहित)

२०७६, ९ माघ बिहीबार १५:१३

मौरीपालन व्यवसायबाट अब्बल आम्दानी

मौरीपालन व्यवसायबाट अब्बल आम्दानी

२०७६, ११ माघ शनिबार १७:२४

इरानी आक्रमणमा परी ३५ अमेरिकी सैनिकको टाउकोमा चोट

इरानी आक्रमणमा परी ३५ अमेरिकी सैनिकको टाउकोमा चोट

२०७६, ११ माघ शनिबार १२:४३

सर्वजातीय कुलदेवताधामको निर्माण हुने

सर्वजातीय कुलदेवताधामको निर्माण हुने

२०७६, ११ माघ शनिबार १६:४७

अदालतमा उपस्थित नभई सिद्धबाबा भारततर्फ फरार

अदालतमा उपस्थित नभई सिद्धबाबा भारततर्फ फरार

२०७६, ९ माघ बिहीबार १७:४३

अभिनेत्री सेजल शर्माले गरिन आत्महत्या

अभिनेत्री सेजल शर्माले गरिन आत्महत्या

२०७६, ११ माघ शनिबार ११:३६