वीरगञ्ज – नेशनल मेडिकल कलेज वीरगञ्जमा कार्यरत चिकित्सक डा. नीलम साहले आफ्नै श्रीमानले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा अचानक पुगेर ताण्डव मच्चाएकी छिन्। उनले गरेको पत्रकार सम्मेलनको दुई दिन नबित्दै श्रीमान् डा. राजेश साहले पनि आज बुधबार पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेका छन्। उक्त कार्यक्रमस्थलमै पुगेर डा. नीलमले विभिन्न आरोप लगाउँदै श्रीमानकाे भनाइलाई खण्डन गर्दै उनीसँगै जीवनभरि बाँच्ने बताएकी हुन्।

कार्यक्रम सकेर जाने बेलामा डा. राजेश साहलाई आफ्नो पछ्यौरामा केही बेर बाँधी उनलाई जबर्जस्ती नियन्त्रणमा लिएकी थिइन्। डा. नीलमले भनिन्, ‘म तपाईंको शरीरको सर्ट हो ? जुन बेला मन लाग्यो लगायो, जुन बेला मन लाग्यो फुकालेर फाल्यो।’

पत्रकार सम्मेलनमा कडा र आक्रोशित रूपमा प्रस्तुत भएकी डा. नीलमले हर हालतमा डा. राजेशकै पत्नी भएर जीवनभरि बाँच्न चाहेको खुलासा गरिन्। ‘तपाईं भन्नुहुन्छ, म सँगै बस्दिनँ, तर म तपाईंसंगै बस्छु, तपाईंकै टाउकोमा चढेर बस्छु,’ घरपरिवारबाट माया नपाएको चर्चा गर्दै उनले भनिन्,‘तपाईं कोकोसँग के गरी टाढा बस्नुहुन्छ, सबै मलाई थाहा छ।’

यता, पत्रकार सम्मेलनमा डा. राजेशले कुनै पनि हालतमा पत्नी डा. नीलम साहलाई स्वीकार्न नसक्ने बताए। डा. नीलमका कारण आफ्नो चरित्रहत्या भएको र घरपरिवारको इज्जतसमेत खराब भएकाले अब उनीसँग बस्न नसक्ने भनाइ डा. राजेशको थियो। उनले चीनमा दुवै जना डाक्टरी पढिरहेको अवस्थामै डा. नीलम अर्कै केटासँग जान खोजेको खुलासा पनि गरे। उनले डा. नीलमलाई घरेलु हिंसा नगरेको दाबी गर्दै भने, ‘म सधैँ वीरगञ्जबाहिर नै बस्थेँ, कसरी र कुन अवस्थामा डा. निलमलाई मैले घरेलु हिंसा गरेँ।’

‘डा. नीलमले मिडियामार्फत पति तथा ससुरालाई स्वागत गर्न चाहेकी छु भनेर भनेकी छिन्,’ डा राजेशले भने, ‘मिडियाले के गर्छ ? श्रीमान्लाई खोजेर ल्याउँछ, उनले के बाँकी राखेकी छिन् र ? सबै सखाप पारेकी छिन्।’ डा. नीलमलाई २ करोडको धम्की र सांघातिक हमला गराउने प्रयाससमेत नगरेको उनको दाबी थियो।

डाक्टर दम्पतीको सम्बन्धविच्छेद र अंशको मुद्दा अहिले पर्सा जिल्ला अदालतमा विचारधीन अवस्थामा छ। वीरगञ्ज– ८, मास्थानका डा. राजेशसँग बारा मटिअर्वाकी डा. नीलमको ७ वर्षपहिले मागी विवाह भएको थियो। चिकित्सा शास्त्रको पढाइका क्रममा दुवैको पारिवारिक सम्धन्ध चिसिँदै गएको थियो। हाल विगत ६ महिनादेखि दुवैबीच पतिकै घरमा बस्ने विषयमा विवाद शुरू भएको छ। डा. नीलमले संरक्षनात्मक आदेशका लागि अदालतमा दिएको मुद्दामा अदालतले वैशाख १६ गते बस्न र खान दिने गरी संरक्षनात्मक आदेश दिएपछि पतिकै घरमा डा. नीलम बस्दै आएकी छिन्। जेठ २६ गते ससुरा पक्षले घरको ताल्चा तोडेर डा. नीलमसँग दुव्र्यवहार गरेको यसअघिको पत्रकार सम्मेलनमा डा. नीलमले बताएकी थिइन्।

लोकप्रिय

आइपीएलका लागि दिल्लीले रिटेन ग¥यो सन्दीप लामिछाने!

आइपीएलका लागि दिल्लीले रिटेन ग¥यो सन्दीप लामिछाने!

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १८:२८

धरानमा विप्लवको आत्तंक

धरानमा विप्लवको आत्तंक

२०७६, ३० कार्तिक शनिबार १७:३०

चौथो सफलतासँगै भारत बीविरुद्ध नेपाल हाबी

चौथो सफलतासँगै भारत बीविरुद्ध नेपाल हाबी

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १५:०३

हनुमान ढोका क्षेत्र अवलोकन गर्ने पर्यटक बढे

हनुमान ढोका क्षेत्र अवलोकन गर्ने पर्यटक बढे

२०७६, ३० कार्तिक शनिबार १६:५३

निरुता अहिलेसम्म किन सिंगल छिन्?

निरुता अहिलेसम्म किन सिंगल छिन्?

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १२:१२

नेकपा बागलुङद्धारा दुई नेतामाथि कारवाही

नेकपा बागलुङद्धारा दुई नेतामाथि कारवाही

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १७:५४

लता मंगेशकरको निधन नभएको र हल्ला नफैलाउन परिवारको आग्रह

लता मंगेशकरको निधन नभएको र हल्ला नफैलाउन परिवारको आग्रह

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार ००:१५

भारत बीसँग नेपाली युवा टिम पराजित

भारत बीसँग नेपाली युवा टिम पराजित

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १६:४३

किशोरी बलात्कार गर्नेलाई सात वर्ष जेल

किशोरी बलात्कार गर्नेलाई सात वर्ष जेल

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार ०९:४५

राजु लामाको नयाँ गीत ‘विस्तारै–विस्तारै’ सार्वजानिक (भिडियो सहित)

राजु लामाको नयाँ गीत ‘विस्तारै–विस्तारै’ सार्वजानिक (भिडियो सहित)

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १८:१४

टेष्ट क्रिकेटमा दोहोरो शतक हान्दै मयङ्कले रचे यस्ताे किर्तिमान

टेष्ट क्रिकेटमा दोहोरो शतक हान्दै मयङ्कले रचे यस्ताे किर्तिमान

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १७:१८

हङकङविरुद्ध अविनाश र करणको आक्रामक बलिङ

हङकङविरुद्ध अविनाश र करणको आक्रामक बलिङ

२०७६, ३० कार्तिक शनिबार १४:२०

दोस्रो विकेट पतनसँगै भारत बी दबाबमा

दोस्रो विकेट पतनसँगै भारत बी दबाबमा

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १४:४०

विदेशीको सहयोगमा निर्मित भवन हस्तान्तरण

विदेशीको सहयोगमा निर्मित भवन हस्तान्तरण

२०७६, २९ कार्तिक शुक्रबार १३:१३

विश्वकप छनाेट खेल्ने विमल, अञ्जनसहित चार खेलाडी बर्खास्त

विश्वकप छनाेट खेल्ने विमल, अञ्जनसहित चार खेलाडी बर्खास्त

२०७६, ३० कार्तिक शनिबार १३:५८